NFZ

->NFZ
NFZ2021-11-21T14:22:55+01:00

POZ (Podstawowa Opieka Zdrowotna)

W naszym Centrum Medycznym LeczyMed, w trosce o kompleksowość świadczeń podstawowej opieki zdrowotnej nasi Pacjenci mogą korzystać z usług lekarzy rodzinnych, pediatrów, pielęgniarek środowiskowo – rodzinnych oraz położnych.

Każdy ubezpieczony ma prawo do wyboru dowolnego lekarza. Aby wybrać swojego lekarza rodzinnego, pielęgniarkę lub położną w naszej przychodni należy osobiście wypełnić deklarację wyboru. Otrzymacie je Państwo w rejestracji przychodni lub możecie pobrać z naszej strony (poniżej) i wypełnione przynieść do rejestracji. Rejestracja jest niezbędna w celu weryfikacji Państwa ubezpieczenia i świadczenia usług ochrony zdrowia w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ). Ze specjalistów NFZ korzystają Państwo zgodnie z regułami NFZ – w dowolnej placówce specjalistycznej w Polsce posiadającej kontrakt z NFZ na świadczenia AOS (Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna). Do korzystania z AOS nie ma rejonizacji, co oznacza, że korzystają Państwo ze specjalisty w dowolnym punkcie Polski.

Zapraszamy do wyboru lekarza rodzinnego, pielęgniarki środowiskowej oraz położnej (deklaracja POZ) w naszym Centrum Medycznym.

Strony opisujące:

Aby dowiedzieć się jak dotrzeć do naszego Centrum Medycznego należy wejść na stronę z opisem dojazdu.

Badania diagnostyczne

Dla wygody naszych pacjentów, pobieranie krwi oraz próbek do badań diagnostycznych odbywa się w naszej przychodni. Pobrania są w dni powszednie od godziny 7:30 do 10:30 oraz w większość sobót w godzinach 8:00 – 10:30.

Prosimy o zapoznanie się z wymaganiami odnośnie pobrań krwi (na czczo etc.) na naszych stronach

USG

Na wyposażeniu placówki znajduje się jeden z najnowszych aparatów USG.

RTG

Rentgen zlecany przez nasza placówkę jest wykonywany w Szpitalu Drewnica.

Deklaracje

Deklaracja do lekarza rodzinnego (proszę pamiętać o wpisaniu numeru NIP pracodawcy w stopce dokumentu. W przypadku dziecka, proszę wpisać NIP pracodawcy u którego jest zgłoszone dziecko)

>> POZ Lekarz <<

Deklaracja do pielęgniarki (proszę pamiętać o wpisaniu numeru NIP pracodawcy w stopce dokumentu, W przypadku dziecka, proszę wpisać NIP pracodawcy u którego jest zgłoszone dziecko)

>> POZ Pielęgniarka <<

Deklaracja do położnej przynależy każdej kobiecie oraz każdemu nowo narodzonemu dziecku nie zależnie od płci. (proszę pamiętać o wpisaniu numeru NIP pracodawcy w stopce dokumentu. W przypadku dziecka proszę wpisać NIP pracodawcy u którego jest zgłoszone dziecko)

>> Deklaracja Położnej POZ <<

Dokument RODO wymagany dla każdego pacjenta (proszę pamiętać o ewentualnym wydaniu zgody na wysyłanie badań diagnostycznych elektronicznie)

>> Oświadczenie RODO <<

Serdecznie Zapraszamy.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (CENTRUM MEDYCZNE LECZY MED MAŁGORZATA ŁĘCZYCKA) jedynie do kontaktu ze mną.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (CENTRUM MEDYCZNE LECZY MED MAŁGORZATA ŁĘCZYCKA) jedynie do kontaktu ze mną.

   wpChatIcon
   wpChatIcon