O nas

->O nas
O nas2022-09-26T11:13:11+02:00

O-nas_03

Centrum Medyczne LeczyMed powstało w 2012 roku. Prowadzi działalność leczniczą w zakresie POZ (Podstawowa Opieka Zdrowotna), lekarzy specjalistów na terenie Ząbek, Warszawy i okolic. Mamy zawartą umowę z NFZ na leczenie podstawowe. Świadczenia lekarza, pielęgniarki i położnej POZ udzielane są stacjonarnie oraz w formie teleporad w dniach i godzinach pracy placówki POZ (pon.-pt. godz. 8:00-18:00).

W celu skorzystania z teleporady oraz wyznaczenia terminu jej realizacji, pacjent może skontaktować się z personelem placówki poprzez:

 1. telefon: +48 22 428 06 50 lub +48 504 040 561,
 2. formularz elektroniczny, udostępniony na stronie https://www.leczymed.pl/kontakt/
 3. wiadomość e-mail wysłaną na adres: biuro@leczymed.pl
 4. osobiście lub poprzez osobę trzecią, w punkcie rejestracji.

Świadczymy również wiele usług specjalistycznych. Obsługujemy pacjentów PZU Zdrowie, TU Zdrowie i wielu innych. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą na stronach opisujących szczegóły, załogę i usługi.

Bierzemy czynny udział w życiu społecznym w Ząbkach, jesteśmy otwarci na potrzeby naszych pacjentów. Nasza doświadczona kadra lekarska oraz najnowszy sprzęt medyczny mają na celu zapewnienie, aby bywali Państwo u nas … jak najrzadziej.

Usługi
Naszą główną filozofią jest zapewnienie pacjentom jak najszerszego spektrum usług związanych ze zdrowiem. W związku z tym nasza baza lekarzy oraz usług stale się powiększa. Staramy się szybko reagować na potrzeby zgłaszane przez pacjentów. Ostatnio dodaliśmy : USG bioderek, Endokrynologię oraz Rejestrację on-line.

Misja

Centrum Medyczne Leczy-Med – Dbamy o Twoje zdrowie

Misją Centrum Medycznego Leczy-Med i jej pracowników jest dbałość o zdrowie pacjentów. Wierzymy, że świadczone przez nas usługi spełniają potrzeby i wymagania naszych Pacjentów. Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić wysoką jakość opieki medycznej a świadczenie najwyższej jakości usług z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej opartej na doświadczeniu i praktyce, badaniach, edukacji oraz szeroko rozumianej profilaktyki i propagowania zdrowego stylu życia jest naszym priorytetem.

Kadra
Tylko najlepszej klasy specjaliści są w stanie zagwarantować wysoki poziom obsługi. Dlatego kształcenie oraz nieustanny rozwój naszej kadry jest dla nas najwyższym priorytetem. Wysoka wiedza przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu medycznego (np. USG), będzie procentować zdrowiem naszych pacjentów. Bierzemy udział w innowacyjnych programach i pilotażach usług.

Obsługa
Zdajemy sobie sprawę, że jeśli Państwo u nas są – to znaczy, że ktoś choruje. Nikt wtedy nie jest szczęśliwy i dlatego uważamy, że każdy kontakt z nami ma być prosty, szybki i pozwolić Państwu rozwiązać problemy z jakimi się borykacie. Chory na pierwszym miejscu. Do Państwa dyspozycji jest pierwsza linia kontaktu na recepcji. Dla osób, które preferują internet, uruchomiliśmy możliwość rejestracji wizyty on-line przez WWW. Można również u każdego lekarza sprawdzić bieżący grafik.

Serdecznie Zapraszamy
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (CENTRUM MEDYCZNE LECZY MED MAŁGORZATA ŁĘCZYCKA) jedynie do kontaktu ze mną.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (CENTRUM MEDYCZNE LECZY MED MAŁGORZATA ŁĘCZYCKA) jedynie do kontaktu ze mną.

   wpChatIcon
   wpChatIcon