Promocja na test ROMA w CM Leczy-Med

->->Promocja na test ROMA w CM Leczy-Med

Promocja na test ROMA w CM Leczy-Med

2024-05-08T13:49:59+02:008 maja 2024|

Centrum Medyczne Leczy-Med – ZAPRASZA

 

Dziś, 8 maja, obchodzimy Światowy Dzień Walki z Rakiem Jajnika, co stanowi doskonałą okazję do podkreślenia ogromnego znaczenia profilaktyki, wczesnego wykrywania oraz wsparcia dla wszystkich osób dotkniętych tą chorobą. Rak jajnika, choć rzadki, pozostaje jednym z najbardziej podstępnych i trudnych do wykrycia nowotworów u kobiet.

Warto zwrócić uwagę na innowacyjne narzędzia diagnostyczne, takie jak test ROMA, który odgrywa kluczową rolę w identyfikowaniu ryzyka rozwoju raka jajnika. Test ROMA, czyli Risk of Ovarian Malignancy Algorithm, jest badaniem opartym na analizie poziomów dwóch białek, tj. CA-125 i HE4, obecnych we krwi pacjentki. Te białka mogą być zwiększone w przypadku obecności nowotworu jajnika. Dzięki temu testowi możliwe jest oszacowanie ryzyka wystąpienia nowotworu oraz zidentyfikowanie pacjentek, które wymagają dalszej diagnostyki lub monitorowania.

Podkreślamy, że test ROMA nie jest narzędziem diagnostycznym samym w sobie, ale stanowi istotne wsparcie w procesie wykrywania raka jajnika, zwłaszcza u kobiet ze zwiększonym ryzykiem, np. ze względu na obciążenie genetyczne lub wcześniejsze choroby reprodukcyjne.

Promocja na test ROMA w cenie 150 zł (zamiast 200 zł) w CM Leczy-Med to doskonała okazja dla kobiet, aby skorzystać z tej możliwości i zadbać o swoje zdrowie. Zachęcamy wszystkie panie do regularnych badań profilaktycznych, ponieważ wczesne wykrycie choroby może znacząco poprawić szanse na skuteczne leczenie i przeżycie.

Wspierajmy się nawzajem i edukujmy w tej ważnej kwestii. Razem możemy zdziałać wiele! Niech Światowy Dzień Walki z Rakiem Jajnika będzie okazją do podniesienia świadomości na temat tej choroby i zachęty do podejmowania działań profilaktycznych.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (CENTRUM MEDYCZNE LECZY MED MAŁGORZATA ŁĘCZYCKA) jedynie do kontaktu ze mną.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (CENTRUM MEDYCZNE LECZY MED MAŁGORZATA ŁĘCZYCKA) jedynie do kontaktu ze mną.

   wpChatIcon
   wpChatIcon