Koronawirus – nowe zasady pracy placówki

->->Koronawirus – nowe zasady pracy placówki

Koronawirus – nowe zasady pracy placówki

2020-03-11T17:40:48+01:0011 marca 2020|

W związku z koronawirusem, CM LeczyMed wprowadza zmiany w zasadach działania.

Teleporady

Szanowni Pacjenci !!!!

W związku z koronawirusem wprowadzamy zmiany w zasadach i dniach pracy placówki:
1. Od dziś do odwołania, CM LeczyMed nie będzie pracować w soboty
2. Zgodnie z zamieszczonymi informacjami narzuconymi przez GIS – placówka głównie będzie wykonywać teleporady (bez wizyt osobistych w przychodni). Wszelkie wizyty osobiste mają zostać ograniczone do minimum.
3. Zapisywanie na teleporady będzie się odbywało głównie telefonicznie od godz 7:30.
4. Osoby, które będą próbowały zapisać się osobiście (niezalecane) na teleporadę będą przyjmowane do zapisu w przychodni pojedynczo, a osoba zapisywana ma znajdować się w odległości min 1 m od lady recepcyjnej. Pozostała część kolejki będzie czekać w kolejce poza placówką (zalecamy zachować odstęp pomiędzy osobami min. 1 metra)
5. Proszę ograniczyć do maksimum przychodzenie do placówki z drobnymi przeziębieniami i katarem, wizytami kontrolnymi. Szczepienia będą odbywać się normalnie poprzez wejście do poczekalni dla zdrowych dzieci.
6. Zanim zostaną Państwo zapisani na poradę, rejestracja musi zadać kilka pytań zgodnie z ankietą wymaganą przez GIS (zdjęcie z info 2)
7. W przypadku wystąpienia przypadku z koronawirusem w placówce, musimy wykonać dokładną dezynfekcję powierzchni, wymianę powietrza oraz odseparowanie potencjalnie zarażonego personelu. Będzie się to wiązało z przerwą w pracy placówki, a wizyty nie będą się wtedy odbywały. Proszę na bieżąco sprawdzać informacje na naszej stronie www.leczymed.pl lub FB.
 
PROSIMY PACJENTÓW O WYROZUMIAŁOŚĆ I RACJONALNE ZACHOWANIE, KTÓRE JEST W INTERESIE WSZYSTKICH.

Podejrzenia

koronawirus@pssewawa.pl

 

 

 

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (CENTRUM MEDYCZNE LECZY MED MAŁGORZATA ŁĘCZYCKA) jedynie do kontaktu ze mną.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (CENTRUM MEDYCZNE LECZY MED MAŁGORZATA ŁĘCZYCKA) jedynie do kontaktu ze mną.