e-rejestracja i e-recepta w CM LeczyMed

->->e-rejestracja i e-recepta w CM LeczyMed

e-rejestracja i e-recepta w CM LeczyMed

2022-11-04T09:59:44+01:004 listopada 2022|

Platforma e-rejestracji

Chcielibyśmy przypomnieć naszym pacjentom, że nasz placówka ponad rok temu uruchomiła dostęp do wielu funkcji poprzez e-platformę. Aby uzyskać dostęp do elektronicznej wersji naszego Centrum Medycznego należy wpisać do przeglądarki WWW adres:

https://wizyta.leczymed.pl:8888

Jeśli nie posiadają Państwa jeszcze konta na platformie, najpierw trzeba konto założyć podając odpowiednie dane do logowania i identyfikacji pacjenta w systemie. Robimy to klikając na głównej stronie link ZAŁÓŻ KONTO

Wypełniamy dane niezbędne do rejestracji i czekamy na email potwierdzający założenie konta, który system wyśle na podany adres e-mail. W przysłanym email będzie link, który należy kliknąć celem potwierdzenia założenia konta.

Z głównych funkcji można wykorzystywać:

 • Zamawianie recept z lekami wystawianymi cyklicznie przez lekarzy – mamy do wyboru dotychczas leki wystawione przez lekarzy oraz prosty sposób na zamówienie kolejnej recepty
 • Umawianie się na wizyty komercyjne
 • Pobieranie lub wkładanie zeskanowanej dokumentacji medycznej do swojego konta pacjenta

Zapraszamy naszych pacjentów do zamawiania recept na kontynuowane leki poprzez platformę, co nie wymaga telefonu do recepcji celem zamówienia leków oraz unikamy nieporozumień podczas podawania skomplikowanych nazw (łacińskich) leków, sposobu dawkowania etc. Pobieranie dokumentacji lub zamieszczanie dokumentacji medycznej z innej placówki (badania wykonane zewnętrznie – pobyty w szpitalach etc.), nie wymaga Państwa osobistego stawiennictwa w placówce.

Wykorzystywanie e-platformy znacząco podnosi wygodę i prędkość Państwa obsługi.

Serdecznie zapraszamy

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (CENTRUM MEDYCZNE LECZY MED MAŁGORZATA ŁĘCZYCKA) jedynie do kontaktu ze mną.

  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (CENTRUM MEDYCZNE LECZY MED MAŁGORZATA ŁĘCZYCKA) jedynie do kontaktu ze mną.

   wpChatIcon