Robot w CM LeczyMed

->->Robot w CM LeczyMed

Robot w CM LeczyMed

2019-08-21T13:54:29+02:0021 sierpnia 2019|

Od 20 sierpnia pracuje u nas … robot 🙂

chatbot

Nasza przychodnia od 20 sierpnia 2019 roku, zatrudnia wśród pracowników pierwszą istotę sztuczną, czyli robota, a właściwie chatbot’a. Uważni pacjenci mogli go znaleźć dotychczas na naszym profilu FB. Od wczoraj jest również na naszej stronie internetowej, po prawej stronie u dołu (niebieska ikonka). Nasz mały robocik ma odciążyć nasze Panie z recepcji oraz ułatwić Wam załatwianie prostych spraw samemu, szybciej i o dowolnej porze. Jak każdy komunikator wymaga interakcji z użytkownikiem, tutaj z Wami drodzy pacjenci.

Możliwości naszego robocika będą się rozwijać z czasem o kolejne funkcje, które często wykonujecie na recepcji (np. odwołanie wizyty, umówienie wizyty, zapytanie o dostępność lekarza, zamówienie recepty etc.). Na razie nasz pracownik samodzielnie umie powiedzieć Wam o lekarzach w przychodni, rozpoznać którego lekarza szukacie i udzielić informacji np. o Nocnej Pomocy Lekarskiej, gdy nasza przychodnia jest już zamknięta. Nasz mały pomocnik został wyposażony w funkcje AI (sztucznej inteligencji) dzięki czemu będzie się rozwijał podczas rozmów z kolejnymi osobami i zagadnieniami, których od niego będą oczekiwali rozmówcy. W związku z powyższym zachęcamy do nowej formy komunikacji z naszą placówką, która mamy nadzieję, przyśpieszy realizację wielu działań.

Jeśli macie potrzeby, pomysły, które usprawnią Wam te rozmowy, czyli nowe funkcje dostępne 24h na dobę – dajcie nam znać pisząc o tym do naszego robota. On skwapliwie wszystko zanotuje i zamelduje w cotygodniowym raporcie. Wolimy realizować najpierw dla Was to o co prosicie.

Serdecznie Zapraszamy

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (CENTRUM MEDYCZNE LECZY MED MAŁGORZATA ŁĘCZYCKA) jedynie do kontaktu ze mną.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (CENTRUM MEDYCZNE LECZY MED MAŁGORZATA ŁĘCZYCKA) jedynie do kontaktu ze mną.